Cuesta College
Several events canceled due to rain.
[Top of Page] [Event List]
Event 1 GIRLS 4x100m Relay |
NAME TEAM MARK 1 San Luis Obispo High A San Luis Obispo High 52.03 2 Arroyo Grande HS A Arroyo Grande HS 54.40 3 Nipomo HS A Nipomo HS 55.04 4 Paso Robles HS A Paso Robles HS 55.56
[Top of Page] [Event List]
Event 2 BOYS 4x100m Relay |
NAME TEAM MARK 1 Arroyo Grande HS A Arroyo Grande HS 46.03 2 Paso Robles HS A Paso Robles HS 46.56 3 Atascadero High A Atascadero High 48.64 4 Nipomo HS A Nipomo HS 48.93 5 Morro Bay High Schoo A Morro Bay High Schoo 50.22
[Top of Page] [Event List]
Event 3 WOMENS 4x100m Relay |
NAME TEAM MARK 1 Arroyo Grande HS A Arroyo Grande HS 50.78 2 Atascadero High A Atascadero High 51.10 3 Paso Robles HS A Paso Robles HS 51.91 4 Templeton Track & Fi A Templeton Track & Fi 52.35 5 Morro Bay High Schoo A Morro Bay High Schoo 53.40 6 Mission College Prep A Mission College Prep 54.08
[Top of Page] [Event List]
Event 4 MENS 4x100m Relay |
NAME TEAM MARK 1 Atascadero High A Atascadero High 44.65 2 Arroyo Grande HS A Arroyo Grande HS 44.66 3 Templeton Track & Fi A Templeton Track & Fi 45.91 4 Mission College Prep A Mission College Prep 48.80 Nipomo HS A Nipomo HS DQ Paso Robles HS A Paso Robles HS DQ
[Top of Page] [Event List]
Event 5 GIRLS 1600m Run |
NAME TEAM MARK 1 Jocelyn Reynolds FR Arroyo Grande HS 5:23.87 2 Kyra Meko SO Nipomo HS 5:32.46 3 Madeline Ogle FR Morro Bay High Schoo 5:33.25 4 Claire Farrell FR Paso Robles HS 5:39.44 5 Cassie Dittenhoefer SO Nipomo HS 5:44.88 6 Sophia May FR San Luis Obispo High 5:56.34 7 Gracie Albano SO Nipomo HS 5:56.79 8 Vanessa Avila FR Nipomo HS 5:56.84 9 Kecymar Osuna SR Templeton Track & Fi 5:57.61 10 Camille Franco FR Atascadero High 6:12.31 11 Adriana Filipova SO Nipomo HS 6:20.82 12 Elisa Santiago FR Paso Robles HS 6:24.68 13 Emily Luchetta FR San Luis Obispo High 6:26.27 14 Chenoa Herlihy FR Arroyo Grande HS 6:29.12 15 Jena Salvatore FR San Luis Obispo High 6:32.84 16 Malea Martin FR San Luis Obispo High 6:36.41 17 Annie McNulty FR San Luis Obispo High 6:37.43 18 Aly Kilcrease FR Paso Robles HS 6:47.61 19 Stephanie Mills FR Atascadero High 6:55.16 20 Esme Sanchez Nipomo HS 7:18.83 21 Katie Rennie FR Atascadero High 7:51.43 22 Faith Patterson FR Atascadero High 8:03.78 23 Shaela Hogue FR Atascadero High 8:11.55 24 Christi Molina SO Nipomo HS 8:43.11
[Top of Page] [Event List]
Event 6 BOYS 1600m Run |
NAME TEAM MARK 1 Kyle Ravera SO Paso Robles HS 4:45.25 2 Daniel Van Beurden SO Morro Bay High Schoo 4:48.12 3 David White SO San Luis Obispo High 4:49.21 4 Zach Chamberlain FR Paso Robles HS 4:49.47 5 Sid Monge FR Paso Robles HS 4:54.38 6 William Ernst FR San Luis Obispo High 4:55.22 7 Ethan Serpa SO Paso Robles HS 5:01.64 8 Jordan Mash FR Arroyo Grande HS 5:04.21 9 Jonas Meisenheimer SO San Luis Obispo High 5:06.35 10 Bercelyn Vincente FR Paso Robles HS 5:10.24 11 Kevin Dexter SO Arroyo Grande HS 5:10.86 12 Oziel Gutierrez SO Morro Bay High Schoo 5:11.07 13 Dylan Gillespie FR Nipomo HS 5:11.59 14 Sean Howell SO Nipomo HS 5:12.81 15 Kyle Yost SO Arroyo Grande HS 5:16.48 16 Josh McEwen FR Atascadero High 5:18.59 17 John Penner SO Nipomo HS 5:19.51 18 Fort Garcia FR Paso Robles HS 5:22.35 19 Luis Martinez FR Templeton Track & Fi 5:22.48 20 Kameron Rennick FR San Luis Obispo High 5:26.17 21 Tyler Eigenhuis FR Atascadero High 5:28.92 22 Ben Coughlin FR Atascadero High 5:29.10 23 Kyle Van Houssen FR Mission College Prep 5:31.82 24 Jake Taylor FR Paso Robles HS 5:31.99 25 Alex Cooley FR Atascadero High 5:43.60 26 Aramis Knox FR San Luis Obispo High 5:44.36 27 Augustus Murphy SO Nipomo HS 5:53.64 28 Eric Robles SO Nipomo HS 6:00.50 29 Ignacio Bernal SO Nipomo HS 6:06.93 30 Jordan Roberts FR Atascadero High 6:42.65
[Top of Page] [Event List]
Event 7 WOMENS 1600m Run |
NAME TEAM MARK 1 Micayla Rennick JR San Luis Obispo High 5:10.25 2 Jessica Morosoli SR Arroyo Grande HS 5:14.44 3 Leah Rife-Dupuy JR San Luis Obispo High 5:26.24 4 Angela Sandoval JR Paso Robles HS 5:28.37 5 Veronica Russell FR Templeton Track & Fi 5:38.69 6 Nichole Steingruber JR Paso Robles HS 5:44.03 7 Natalie Hagler SR Arroyo Grande HS 5:45.31 8 Rylie Fee JR Morro Bay High Schoo 5:50.37 9 Danica Boggs JR Paso Robles HS 5:51.06 10 Jillian McLenithan JR Atascadero High 5:51.35 11 Sara Bourgault JR Paso Robles HS 5:56.92 12 Julia Franco SR Atascadero High 6:00.11 13 Morgan Herlihy SR Nipomo HS 6:12.85 14 Rebecca Cruz SR Arroyo Grande HS 6:18.13 15 Maria Acosta SR Atascadero High 6:24.18 16 Lauren Elliott SR Atascadero High 6:27.90 17 Marlee Cracker SR Atascadero High 6:28.34 18 Victoria Sweet JR Arroyo Grande HS 6:42.76 19 Jackie Fleming SR Atascadero High 7:26.02
[Top of Page] [Event List]
Event 8 MENS 1600m Run |
NAME TEAM MARK 1 Zander Souza SR Paso Robles HS 4:24.11 2 Josh Davis SR Arroyo Grande HS 4:25.34 3 Billy Vedrin JR Morro Bay High Schoo 4:26.60 4 Seamus Land SR San Luis Obispo High 4:26.87 5 Matt Nottenkamper SR Paso Robles HS 4:31.49 6 Jonathon Corley JR Arroyo Grande HS 4:32.40 7 Aidan Farrell JR Paso Robles HS 4:33.21 8 Cameron Bauer SR San Luis Obispo High 4:45.97 9 Nate Mash JR Arroyo Grande HS 4:46.78 10 Josh Ernst JR San Luis Obispo High 4:47.47 11 Alex Hascall JR Nipomo HS 4:49.70 12 Tyler Ramirez JR Paso Robles HS 4:50.74 13 Nick Stair JR Paso Robles HS 4:51.59 14 Ford Eimon JR Templeton Track & Fi 4:52.24 15 Noah Yoshida JR Paso Robles HS 4:52.66 16 Henry Schmidt FR Templeton Track & Fi 5:05.74 17 Jose Palacios SO Templeton Track & Fi 5:08.19 18 Kory Burt SR San Luis Obispo High 5:09.28 19 Jesus Gonzalez SR Paso Robles HS 5:11.50 20 Logan Austin JR Morro Bay High Schoo 5:30.52 21 Trent Girouard SR San Luis Obispo High 5:40.48 22 Austin Liddicoat JR San Luis Obispo High 5:40.52 23 Daniel Mitchell JR Morro Bay High Schoo 5:57.84 24 Kelly Peterson SR Arroyo Grande HS 6:12.90
[Top of Page] [Event List]
Event 9 GIRLS 100m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Kelsey Harper SO San Luis Obispo High 16.69 2 Michaela Howard SO Paso Robles HS 16.87 3 Carina Avila FR Arroyo Grande HS 17.65 4 Miranda Barbour SO Templeton Track & Fi 19.01 5 Allie Molesky SO Nipomo HS 19.25 6 Natalie Goetz SO Nipomo HS 19.51 7 Erica Binkele FR Paso Robles HS 20.17 8 Casey Conklin SO Nipomo HS 20.25 9 Jane Summers FR Arroyo Grande HS 20.35 10 Holly MacFarlane San Luis Obispo High 22.65 11 Brennan Heil FR Mission College Prep 22.94 12 Kenidi Campa San Luis Obispo High 23.15
[Top of Page] [Event List]
Event 10 WOMENS 100m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Ashley Sill SR Arroyo Grande HS 16.45 2 Dresden Smith FR Arroyo Grande HS 17.03 3 Alexandria Dalley JR San Luis Obispo High 17.47 4 Phoebe Fairbairn SR Paso Robles HS 18.66 5 Crystal Perez SR Paso Robles HS 18.90 6 Savannah McCarthy JR Atascadero High 19.34 7 Shelby Warren JR Atascadero High 19.65 8 Haley Ramos SR Morro Bay High Schoo 19.67 9 Maricruz Arrevalo JR Nipomo HS 20.08 10 Marie Frye SR Mission College Prep 20.39 11 Madeline Keefer JR Atascadero High 20.80 12 Missi Ramsey SR Nipomo HS 21.40 13 Jackie Wulff JR Atascadero High 21.52
[Top of Page] [Event List]
Event 11 BOYS 110m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Austin Gasbarra SO Arroyo Grande HS 17.63 2 Cole Mueller FR Atascadero High 19.41 3 Luke Nickelson FR Nipomo HS 20.08 4 Jason Bietz FR Atascadero High 20.86 5 Robert Comstock Iii SO Paso Robles HS 21.01 6 Corey McGlothlin FR Nipomo HS 21.19 7 Max Wright FR Atascadero High 21.55 8 Collin Nuworsoo SO Paso Robles HS 22.20
[Top of Page] [Event List]
Event 12 MENS 110m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Elijah Holt JR Arroyo Grande HS 14.94 2 Imer Hernandez SR Paso Robles HS 16.10 3 Connor Hall JR San Luis Obispo High 16.37 4 Zal Robles SR Templeton Track & Fi 17.10 5 Jared Corbin JR Atascadero High 17.60 6 Cole Thek SO Atascadero High 17.72 7 Daniel Schuman JR Mission College Prep 18.17 8 Tyler Murphee JR Templeton Track & Fi 18.21 9 Tyler Eschenbach SR Nipomo HS 18.67 10 Juan Isidra JR Arroyo Grande HS 18.80 11 Matthew Belingheri JR San Luis Obispo High 20.31 12 Gage Vargas JR Arroyo Grande HS 21.28 13 Andrew Sahagan SO Arroyo Grande HS 21.46 14 Noah Minardi JR Arroyo Grande HS 22.49
[Top of Page] [Event List]
Event 13 GIRLS 400m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Madison Moore FR Paso Robles HS 1:02.86 2 Ashley Ellsworth SO San Luis Obispo High 1:04.73 3 Nicole Pitman SO Arroyo Grande HS 1:04.77 4 Jane Summers FR Arroyo Grande HS 1:05.65 5 Taylor Witcher FR Nipomo HS 1:06.24 6 Noria Zakaria San Luis Obispo High 1:06.47 7 Laura Cassera SO Atascadero High 1:08.86 8 Allison McGuire San Luis Obispo High 1:10.05 9 Megan Penaflor SO Nipomo HS 1:10.11 10 Olivia Galindo FR Arroyo Grande HS 1:11.37 11 Sklyar Craig FR Arroyo Grande HS 1:12.52 12 Sonia Siqueiros SO Mission College Prep 1:12.84 13 Megahn Rigali FR Mission College Prep 1:17.69
[Top of Page] [Event List]
Event 14 BOYS 400m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Sean St. Denis SO Arroyo Grande HS 53.27 2 Pricer Hitchcock FR San Luis Obispo High 54.15 3 Jordan Amato FR Morro Bay High Schoo 55.87 4 Bryson Downs FR Arroyo Grande HS 56.04 5 Josh Barrios FR Nipomo HS 57.15 6 Frank Molina FR Morro Bay High Schoo 57.28 7 Tommy Frey FR Paso Robles HS 58.35 8 Mark Meinenger FR Arroyo Grande HS 58.82 9 Jeremiah Wells SO Nipomo HS 1:02.16 10 Matt Oliver FR Arroyo Grande HS 1:02.23 11 Kai Givogue FR Nipomo HS 1:02.27 12 Bohdan Nikiporeis SR Templeton Track & Fi 1:02.43 13 Andy Cortez FR Nipomo HS 1:02.48 14 Corey Bryan Odgen FR Paso Robles HS 1:03.62 15 John Becerra SO Mission College Prep 1:03.86 16 Griffin Langiano FR Arroyo Grande HS 1:05.27 17 Therin Hackley FR Nipomo HS 1:10.96
[Top of Page] [Event List]
Event 15 WOMENS 400m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Christine Moreno JR Arroyo Grande HS 1:02.00 2 Samantha Anderson SO Paso Robles HS 1:02.95 3 Emily Becher JR San Luis Obispo High 1:04.22 4 Miriam Orozco JR Atascadero High 1:05.56 5 Aly Martin JR Nipomo HS 1:05.72 6 Jessica Bullard JR Atascadero High 1:06.00 7 Sinead Schouten SR Paso Robles HS 1:06.53 8 Deanna Kelsey JR Atascadero High 1:08.68 9 Sierra Kindel JR Atascadero High 1:10.08
[Top of Page] [Event List]
Event 16 MENS 400m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Robert Hixson JR Atascadero High 51.81 2 Uriel Mendoza SR Arroyo Grande HS 51.83 3 Kenny Cromer SR Nipomo HS 53.09 4 Allen Kroger SO Templeton Track & Fi 54.82 5 Anthony Sotello JR Atascadero High 55.42 6 Matt Seminara SR Atascadero High 56.99 7 Aiden Dellarosa San Luis Obispo High 57.55 8 Andrew Garcia JR Paso Robles HS 58.67 9 Kaileb Mendez JR Nipomo HS 59.08 10 Daniel Hipp JR Paso Robles HS 59.15 11 Joseph Gonzalez JR Arroyo Grande HS 1:00.05 12 Josh Fenske JR Mission College Prep 1:02.95 13 Nevil Barahona Monge JR Paso Robles HS 1:03.24
[Top of Page] [Event List]
Event 17 GIRLS 100m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Kelly McGuire San Luis Obispo High 13.28 2 Cassidy Block San Luis Obispo High 13.47 3 Lexi Johnson San Luis Obispo High 13.51 4 Helaina Hurwitz SO Mission College Prep 13.66 5 Robin Alliani SO Arroyo Grande HS 13.69 6 Miranda Barbour SO Templeton Track & Fi 13.73 7 Karina Herrera FR Nipomo HS 13.85 8 Jade Bewley SO Arroyo Grande HS 14.05 9 Emily Tgon San Luis Obispo High 14.18 10 Olivia Talley FR Mission College Prep 14.20 11 Cass Cracker FR Atascadero High 14.33 12 Chloe Lindsey FR Morro Bay High Schoo 14.35 13 Kendra Jackson FR Nipomo HS 14.61 14 Casey Conklin SO Nipomo HS 14.70 15 Ilona Denes SO Atascadero High 14.74 16 Amanda West FR Arroyo Grande HS 14.79 17 Nicole Ragan FR Atascadero High 14.86 18 Morgan Kingman FR Paso Robles HS 15.02 19 Lauren Giggy SO Atascadero High 15.38 20 Brenda Castro FR Paso Robles HS 15.84 21 Diana Cano FR Paso Robles HS 16.21
[Top of Page] [Event List]
Event 18 BOYS 100m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Mario Quirioga SO Arroyo Grande HS 11.62 2 Jordan Harrigan FR Arroyo Grande HS 11.79 3 Matthew Mihelic SO Paso Robles HS 11.82 4 Clay Bell SO Templeton Track & Fi 11.93 5 Will Coughlin SO Atascadero High 12.05 6 Thomas Martinez SO Nipomo HS 12.07 7 Michael Jordano FR Arroyo Grande HS 12.14 8 Ismael Leon SO Nipomo HS 12.18 9 Anthony Quintero FR Atascadero High 12.19 10 Niko Atchison SO Morro Bay High Schoo 12.23 11 Emil Breige SO Arroyo Grande HS 12.25 12 Gage Lux SO Paso Robles HS 12.29 13 Brandon Montoya FR San Luis Obispo High 12.43 14 Joseph Baird FR Arroyo Grande HS 12.66 15 Seth Burchfield FR Atascadero High 12.82 16 Johnnie Hernandez SO Nipomo HS 12.84 17 Tommy Carr FR Atascadero High 12.85 18 Brody Camping FR Templeton Track & Fi 12.92 19 Harrison Labastida FR Nipomo HS 12.97 20 Cian Fernandez FR San Luis Obispo High 13.10 21 Bryson Messer Templeton Track & Fi 13.20 22 Andy Cortez FR Nipomo HS 13.42 23 Phillip Tucker FR Paso Robles HS 13.58 24 Christiaan Jansen Van renSO Paso Robles HS 13.59 25 Jake Trout SO Paso Robles HS 14.24 26 Aman Bhatti FR Morro Bay High Schoo 14.53
[Top of Page] [Event List]
Event 19 WOMENS 100m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Anaiis De Los santos JR Atascadero High 13.04 2 Jessica Mihelic SR Paso Robles HS 13.30 3 Courtney Elterman FR Templeton Track & Fi 13.37 4 Sydney Rathjens JR Mission College Prep 13.39 5 Summer Soriano FR Arroyo Grande HS 13.44 6 Katherine East SR Paso Robles HS 13.54 7 Hannah Cary JR Morro Bay High Schoo 13.63 8 Dresden Smith FR Arroyo Grande HS 13.71 9 Saddie Robbins SO Morro Bay High Schoo 13.77 10 Rachel Andrade FR Atascadero High 13.98 11 Sarah Harris JR Morro Bay High Schoo 14.31 11 Mitzi Venegas JR Nipomo HS 14.31 13 Brynne Guzman JR Atascadero High 14.35 14 Rosamarie Rasmussen SR Paso Robles HS 14.42 15 Darla Berkfield San Luis Obispo High 14.62 16 Ali Duval San Luis Obispo High 14.84 17 Meagan Mensing SR Paso Robles HS 14.95 18 Elsa Solano SR Nipomo HS 15.00
[Top of Page] [Event List]
Event 20 MENS 100m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Josh Sundberg SO Nipomo HS 11.14 2 Ty Robb SR Atascadero High 11.28 3 Scott Allis San Luis Obispo High 11.29 4 Matt Arace JR Templeton Track & Fi 11.48 5 Seth Jacobs SR Arroyo Grande HS 11.55 5 Garrett Owens SR Arroyo Grande HS 11.55 7 Jonathan Torres JR Atascadero High 11.56 8 Jacob Flores SR San Luis Obispo High 11.60 9 Damien Davies JR Morro Bay High Schoo 11.66 10 Caleb Perez Doane JR Nipomo HS 11.74 11 Ryan Lombardi SO Atascadero High 11.78 12 Eric McAllen JR Mission College Prep 11.80 13 Jay Wells SR Nipomo HS 11.82 14 Josh Jeter JR Paso Robles HS 11.89 15 Quintin Bland JR Nipomo HS 11.94 16 Josh Fenske JR Mission College Prep 12.28 17 Gar Hartman JR Paso Robles HS 12.35 18 Alex Freeman JR Mission College Prep 12.37 19 Jonathan Wells JR Nipomo HS 12.47 20 Henry Adelman SR Arroyo Grande HS 12.50 21 Micahal Tarwater JR Paso Robles HS 12.67 22 Scott Lawson JR Templeton Track & Fi 12.77 23 Bardo Hernandez JR Nipomo HS 13.24 24 Gregg Riforgiate JR Mission College Prep 13.59
[Top of Page] [Event List]
Event 21 GIRLS 800m Run |
NAME TEAM MARK 1 Jocelyn Reynolds FR Arroyo Grande HS 2:31.96 2 VanEsza Stanley FR Paso Robles HS 2:33.94 3 Madeline Ogle FR Morro Bay High Schoo 2:37.14 4 Claire Farrell FR Paso Robles HS 2:41.71 5 Milena Milich SO Arroyo Grande HS 2:44.55 7 Dana Alpert FR Templeton Track & Fi 2:45.56 8 Jenna Winslow FR Atascadero High 2:50.71 9 Chenoa Herlihy FR Arroyo Grande HS 2:58.28 10 Adriana Filipova SO Nipomo HS 3:02.79 11 Abby Ogle FR Morro Bay High Schoo 3:10.87 12 Aly Kilcrease FR Paso Robles HS 3:12.00 13 Esme Sanchez FR Nipomo HS 3:24.10 14 Shaela Hogue FR Atascadero High 3:43.39 15 Christi Molina SO Nipomo HS 4:01.07
[Top of Page] [Event List]
Event 22 BOYS 800m Run |
NAME TEAM MARK 1 John Nichols SO Arroyo Grande HS 2:06.03 2 Kyle Ravera SO Paso Robles HS 2:07.74 3 Everet Lucero SO Arroyo Grande HS 2:13.08 4 Sid Monge FR Paso Robles HS 2:14.81 5 Kevin Dexter SO Arroyo Grande HS 2:14.94 6 Daniel Van Beurden SO Morro Bay High Schoo 2:14.99 7 Brandon Amato FR Morro Bay High Schoo 2:15.93 8 Kyle Yost SO Arroyo Grande HS 2:21.61 9 Dylan Gillespie FR Nipomo HS 2:22.08 10 Oziel Gutierrez SO Morro Bay High Schoo 2:22.95 11 Jordan Mash FR Arroyo Grande HS 2:23.22 12 Luis Martinez FR Templeton Track & Fi 2:30.70 13 Bohdan Nikiporeis SR Templeton Track & Fi 2:31.30 14 Alex Cooley FR Atascadero High 2:32.80 15 Augustus Murphy SO Nipomo HS 2:36.80 16 Jake Taylor FR Paso Robles HS 2:40.43 17 Spencer Burke SO Paso Robles HS 2:41.19 18 Kenny Campion FR Atascadero High 2:42.40 19 Ben Coughlin FR Atascadero High 2:43.18 20 Jeremy Grigsby FR Atascadero High 2:43.55 21 Eric Robles SO Nipomo HS 2:44.28 22 Kevin Ohm FR Paso Robles HS 2:53.83
[Top of Page] [Event List]
Event 23 WOMENS 800m Run |
NAME TEAM MARK 1 Savannah Camacho SR Templeton Track & Fi 2:14.97 2 Jessica Morosoli SR Arroyo Grande HS 2:25.85 3 Jade Fuller JR Arroyo Grande HS 2:28.11 4 Allie Sulaitis JR Morro Bay High Schoo 2:31.15 5 Hannah Stevens SR Arroyo Grande HS 2:33.60 6 Angela Sandoval JR Paso Robles HS 2:35.21 7 Miriam Orozco JR Atascadero High 2:37.31 8 Rylie Fee JR Morro Bay High Schoo 2:38.52 9 Natalie Hagler SR Arroyo Grande HS 2:39.77 10 Sara Bourgault JR Paso Robles HS 2:41.04 11 Deanna Kelsey JR Atascadero High 2:45.29 12 Aly Martin JR Nipomo HS 2:47.24 13 Sierra Kindel JR Atascadero High 2:47.88 14 Nichole Steingruber JR Paso Robles HS 2:53.27 15 Marlee Cracker SR Atascadero High 2:59.44
[Top of Page] [Event List]
Event 24 MENS 800m Run |
NAME TEAM MARK 1 Zander Souza SR Paso Robles HS 2:02.93 2 Blake Maule JR Arroyo Grande HS 2:04.20 3 Billy Vedrin JR Morro Bay High Schoo 2:05.47 4 David Avila SR Arroyo Grande HS 2:07.07 5 Travis Hallett SO Atascadero High 2:08.53 6 Zach Kenyon SR Paso Robles HS 2:08.67 7 Jonathan Kleinman JR Paso Robles HS 2:10.58 8 Nate Mash JR Arroyo Grande HS 2:11.73 9 Matt Seminara SR Atascadero High 2:12.42 10 Max Heredia SR Nipomo HS 2:14.22 11 Jonathon Corley JR Arroyo Grande HS 2:15.44 12 Jose Lopez JR Paso Robles HS 2:18.39 13 Tyler Ramirez JR Paso Robles HS 2:19.54 14 Aidan Farrell JR Paso Robles HS 2:20.81 15 Victor Aldana SR Nipomo HS 2:21.32 16 Henry Schmidt FR Templeton Track & Fi 2:24.68 17 Jesus Aldana JR Nipomo HS 2:32.99 18 Kelly Peterson SR Arroyo Grande HS 3:04.62
[Top of Page] [Event List]
Event 25 GIRLS 300m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Kelsey Harper SO San Luis Obispo High 49.39 2 Kina Lang FR Arroyo Grande HS 52.35 3 Michaela Howard SO Paso Robles HS 52.83 4 Jane Summers FR Arroyo Grande HS 53.17 5 Allie Molesky SO Nipomo HS 54.42 6 Casey Conklin SO Nipomo HS 58.25 7 Erica Binkele FR Paso Robles HS 1:00.03 8 Natalie Goetz SO Nipomo HS 1:01.07 9 Vanessa Romero SO Nipomo HS 1:01.82 10 Bethany Kendrick FR Nipomo HS 1:07.66
[Top of Page] [Event List]
Event 26 WOMENS 300m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Angelica Cusworth FR Atascadero High 49.23 2 Ashley Sill SR Arroyo Grande HS 50.67 3 Emma Weinreich SR Arroyo Grande HS 52.02 4 Phoebe Fairbairn SR Paso Robles HS 52.48 5 Sanja Peter SR Morro Bay High Schoo 53.26 6 Marie Frye SR Mission College Prep 54.98 7 Crystal Perez SR Paso Robles HS 55.36 8 Savannah McCarthy JR Atascadero High 56.34 9 Shelby Warren JR Atascadero High 58.70 10 Jackie Wulff JR Atascadero High 59.73 11 Madeline Keefer JR Atascadero High 1:01.03 12 Emily Penner JR Nipomo HS 1:01.54
[Top of Page] [Event List]
Event 27 BOYS 300m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Austin Gasbarra SO Arroyo Grande HS 46.49 2 Cole Mueller FR Atascadero High 47.78 3 Josh Barrios FR Nipomo HS 48.37 4 Jason Germain FR Paso Robles HS 49.96 5 Raymond Smith San Luis Obispo High 50.85 6 Collin Nuworsoo SO Paso Robles HS 51.29 7 Jason Bietz FR Atascadero High 51.55 8 Corey McGlothlin FR Nipomo HS 52.52 9 Jacob Taylor SO Nipomo HS 55.27
[Top of Page] [Event List]
Event 28 MENS 300m Hurdles |
NAME TEAM MARK 1 Connor Hall JR San Luis Obispo High 42.60 2 Imer Hernandez SR Paso Robles HS 42.93 3 Isaac Debow SR Arroyo Grande HS 43.71 4 Cole Thek SO Atascadero High 47.44 5 Juan Isidra JR Arroyo Grande HS 47.91 6 Andrew Sahagan SO Arroyo Grande HS 49.45 7 Matthew Belingheri JR San Luis Obispo High 50.21 8 Jonathan Wells JR Nipomo HS 51.32 9 Noah Minardi JR Arroyo Grande HS 1:00.65 10 Bardo Hernandez JR Nipomo HS 1:09.15
[Top of Page] [Event List]
Event 29 GIRLS 200m Dash |
NAME TEAM MARK 1 Mercedes Moore FR Arroyo Grande HS 2 Sierra Emrick FR Morro Bay High Schoo 3 Lexi Johnson San Luis Obispo High 4 Cassidy Block San Luis Obispo High 5 Nicole Pitman SO Arroyo Grande HS 6 Robin Alliani SO Arroyo Grande HS 7 Ashley Ellsworth SO San Luis Obispo High 8 Mikayla Garcia FR Arroyo Grande HS 9 Kelly McGuire San Luis Obispo High 10 Karina Herrera FR Nipomo HS 28.80 11 Allison McGuire San Luis Obispo High 29.70 12 Taylor Witcher FR Nipomo HS 29.82 13 Helaina Hurwitz SO Mission College Prep 30.16 14 Emily Tgon San Luis Obispo High 30.17 15 VanEsza Stanley FR Paso Robles HS 30.30 16 Olivia Talley FR Mission College Prep 30.59 17 Laura Cassera SO Atascadero High 30.63 17 Megan Penaflor SO Nipomo HS 30.63 19 Megan Ruda FR Arroyo Grande HS 30.80 20 Olivia Galindo FR Arroyo Grande HS 30.88 21 Kendra Jackson FR Nipomo HS 30.90 22 Monica Garcia SO Paso Robles HS 31.82 23 Brenda Castro FR Paso Robles HS 34.08 24 Diana Cano FR Paso Robles HS 35.14
[Top of Page] [Event List]
Event 41 GIRLS High Jump |
NAME TEAM MARK 1 Sierra Emrick FR Morro Bay High Schoo 4'10.00" 2 Savana Welch SO Arroyo Grande HS 4'06.00" 3 Natalie Marquardt FR Morro Bay High Schoo 4'06.00" 4 Sadie Winninghof San Luis Obispo High 4'04.00" 5 Crysta Coomer SO Arroyo Grande HS 4'02.00" 6 Annalise Ketz SO Nipomo HS 4'02.00" 7 Holly MacFarlane San Luis Obispo High 4'02.00" 8 Brittani Giangrande SO Nipomo HS 3'10.00" 9 Bailey Maher San Luis Obispo High 3'10.00" 10 Raylynn Board SO Nipomo HS 3'10.00" 11 Sybella Paredes FR Morro Bay High Schoo 3'10.00" 12 Melissa Zak FR Morro Bay High Schoo 3'08.00" Megahn Rigali FR Mission College Prep NM Lindsey Dixon San Luis Obispo High NM Chloe Lindsey FR Morro Bay High Schoo NM Melissa Mannon FR Atascadero High NM Vanessa Romero SO Nipomo HS NM Bethany Kendrick FR Nipomo HS NM Nicole Ragan FR Atascadero High NM Maddie Berry SO Paso Robles HS NM Sonia Siqueiros SO Mission College Prep NM Miranda Barbour SO Templeton Track & Fi NM Kenidi Campa San Luis Obispo High NM
[Top of Page] [Event List]
Event 42 BOYS High Jump |
NAME TEAM MARK 1 Luke Nickelson FR Nipomo HS 5'06.00" 2 Matt Mosher SO Templeton Track & Fi 5'04.00" 2 Jordan Reeves SO Templeton Track & Fi 5'04.00" 4 Daniel Krause SO Arroyo Grande HS 5'04.00" 5 Kendrick Keszler SO Nipomo HS 5'04.00" 6 Cole Mueller FR Atascadero High 5'00.00" 7 Trevor Knuckles FR Atascadero High 5'00.00" 8 Collin Nuworsoo SO Paso Robles HS 5'00.00" 9 Anthony Quintero FR Atascadero High 4'10.00" 10 Jacob Taylor SO Nipomo HS 4'10.00" 11 Cristian Rangel SR Atascadero High 4'08.00" Johnny Kubel SO Arroyo Grande HS NM Jake Cruz SO Arroyo Grande HS NM Emil Breige SO Arroyo Grande HS NM Seth Burchfield FR Atascadero High NM Jacob Jones FR Paso Robles HS NM Patrick Hilden FR Morro Bay High Schoo NM
[Top of Page] [Event List]
Event 43 WOMENS High Jump |
NAME TEAM MARK 1 Alexandra Mero JR Arroyo Grande HS 5'00.00" 2 Alexandria Dalley JR San Luis Obispo High 4'08.00" 3 Brianna Flood SR Arroyo Grande HS 4'06.00" 4 Savannah McCarthy JR Atascadero High 4'06.00" 5 Madison Miller JR Atascadero High 4'04.00" 6 Phoebe Fairbairn SR Paso Robles HS 4'02.00" 6 Monique Stokes JR Nipomo HS 4'02.00" 8 Emily Penner JR Nipomo HS 4'02.00" Alyssa Price SR Templeton Track & Fi NM Abby Will San Luis Obispo High NM Kendall VanDenburg SR Arroyo Grande HS NM Wren Thompson SR Morro Bay High Schoo NM
[Top of Page] [Event List]
Event 45 GIRLS Pole Vault |
NAME TEAM MARK 1 Laura Cassera SO Atascadero High 7'06.00" 2 Caitlin Cobb SO Nipomo HS 7'06.00" 3 Jessica Trujillo SO Morro Bay High Schoo 7'06.00" 4 Natalie Marquardt FR Morro Bay High Schoo 7'00.00" 5 Alyson Molnar FR Morro Bay High Schoo 6'06.00" 5 Juliann Chambers SO Nipomo HS 6'06.00" 5 Lynsey Herlihy SO Nipomo HS 6'06.00" 5 Summer Phillips SO Paso Robles HS 6'06.00" 9 Molly MacKenzie SO Nipomo HS 6'06.00" 10 Lauren Giggy SO Atascadero High 6'06.00" Maddie Berry SO Paso Robles HS NM Fallon Roth SO Templeton Track & Fi NM Sybella Paredes FR Morro Bay High Schoo NM Katie Evenson FR Paso Robles HS NM Melissa Zak FR Morro Bay High Schoo NM Abby Colton SO Nipomo HS NM Savana Welch SO Arroyo Grande HS NM
[Top of Page] [Event List]
Event 49 GIRLS Long Jump |
NAME TEAM MARK 1 Kelsey Harper SO San Luis Obispo High 15'02.50" 2 Sierra Emrick FR Morro Bay High Schoo 14'09.50" 3 Ashley Ellsworth SO San Luis Obispo High 14'04.00" 4 Carina Avila FR Arroyo Grande HS 14'03.50" 5 Mikayla Garcia FR Arroyo Grande HS 14'01.00" 6 Karina Herrera FR Nipomo HS 14'01.00" 7 Savana Welch SO Arroyo Grande HS 13'11.50" 7 Michelle Pridgeon SO Paso Robles HS 13'11.50" 9 Christine Harrison SO Atascadero High 13'10.50" 10 Annalise Ketz SO Nipomo HS 13'07.00" 11 Kelly Springford SO Nipomo HS 13'04.00" 12 Noria Zakaria San Luis Obispo High 13'00.00" 13 Molly MacKenzie SO Nipomo HS 12'11.50" 14 Makenna Fuller SO Arroyo Grande HS 12'09.50" 15 Allie Molesky SO Nipomo HS 12'09.00" 16 Chloe Lindsey FR Morro Bay High Schoo 12'08.00" 17 Evelyn Teodoro FR Arroyo Grande HS 12'05.00" 18 Madison Ramsey FR Templeton Track & Fi 12'00.00" 19 Brittani Giangrande SO Nipomo HS 11'11.50" 20 Ilona Denes SO Atascadero High 11'11.00" 21 Raylynn Board SO Nipomo HS 11'09.00" 22 Bailey Maher San Luis Obispo High 10'10.00" 23 Brennan Heil FR Mission College Prep 10'08.00" 24 Bethany Kendrick FR Nipomo HS 10'06.00" 25 Diana Cano FR Paso Robles HS 10'04.00" 26 Katie Rennie FR Atascadero High 9'01.00" Celine Vuong San Luis Obispo High NM Caitlin Ruski SO Templeton Track & Fi NM Lindsey Dixon San Luis Obispo High NM Danielle Butler SO Arroyo Grande HS NM Caitlin Cobb SO Nipomo HS NM Natalie Marquardt FR Morro Bay High Schoo NM Sadie Winninghof San Luis Obispo High NM Aura Elias San Luis Obispo High NM
[Top of Page] [Event List]
Event 50 BOYS Long Jump |
NAME TEAM MARK 1 Kendrick Keszler SO Nipomo HS 18'05.00" 2 Jordan Harrigan FR Arroyo Grande HS 17'05.50" 3 Luke Nickelson FR Nipomo HS 17'05.00" 4 Diego Rivera FR Morro Bay High Schoo 17'02.00" 5 Trey Lowerson FR Templeton Track & Fi 17'00.50" 6 Brody Camping FR Templeton Track & Fi 15'09.00" 6 John Becerra SO Mission College Prep 15'09.00" 8 Austin Gross FR Atascadero High 15'07.75" 9 Scott Anderson SO Nipomo HS 15'06.00" 10 Christiaan Jansen Van renSO Paso Robles HS 14'02.00" 11 Nathan Schuman FR Mission College Prep 14'01.00" 12 Daniel Sheppard SO Atascadero High 12'11.50" 13 Therin Hackley FR Nipomo HS 10'05.05"
[Top of Page] [Event List]
Event 53 GIRLS Triple Jump |
NAME TEAM MARK 1 Kelsey Harper SO San Luis Obispo High 35'01.50" 2 Michelle Pridgeon SO Paso Robles HS 32'01.00" 3 Carina Avila FR Arroyo Grande HS 30'04.00" 4 Mikayla Garcia FR Arroyo Grande HS 29'00.50" 5 Evelyn Teodoro FR Arroyo Grande HS 27'09.59" 6 Chloe Lindsey FR Morro Bay High Schoo 27'08.00" 7 Allie Molesky SO Nipomo HS 27'02.50" 8 Christine Harrison SO Atascadero High 27'01.00" 9 Madison Ramsey FR Templeton Track & Fi 25'00.75" 10 Shana Levy Arroyo Grande HS 24'03.00" 11 Diana Cano FR Paso Robles HS 22'04.00" Brennan Heil FR Mission College Prep NM Vanessa Romero SO Nipomo HS NM Aura Elias San Luis Obispo High NM Celine Vuong San Luis Obispo High NM Savana Welch SO Arroyo Grande HS NM
[Top of Page] [Event List]
Event 54 BOYS Triple Jump |
NAME TEAM MARK 1 Clay Bell SO Templeton Track & Fi 38'06.25" 2 Kendrick Keszler SO Nipomo HS 37'01.00" 3 Luke Nickelson FR Nipomo HS 34'08.50" 4 Tristian Collins SO Morro Bay High Schoo 33'10.05" 5 Jon Barrios SO Paso Robles HS 32'06.50" 6 Niko Atchison SO Morro Bay High Schoo 32'05.00" 7 Bryson Messer Templeton Track & Fi 32'02.00" 8 Corey McGlothlin FR Nipomo HS 31'09.25" 9 Diego Rivera FR Morro Bay High Schoo 30'11.00" 10 Edgar Rivera FR Morro Bay High Schoo 30'10.50" 11 Daniel Sheppard SO Atascadero High 26'03.00" Matt Atchison SO Arroyo Grande HS NM David Garcia SO Nipomo HS NM Jason Germain FR Paso Robles HS NM Jacob Taylor SO Nipomo HS NM Adam Schaefer FR Arroyo Grande HS NM Trey Lowerson FR Templeton Track & Fi NM Jake Cruz SO Arroyo Grande HS NM
[Top of Page] [Event List]
Event 56 MENS Triple Jump |
NAME TEAM MARK 1 Jackson Zimmerman SR Arroyo Grande HS 41'00.00" 2 Matt Willkomm JR Arroyo Grande HS 39'03.00" 3 Tyler Murphee JR Templeton Track & Fi 39'00.00" 4 Brennan Rivera JR Arroyo Grande HS 38'04.50" 5 Cameron Andrews JR Paso Robles HS 38'04.00" 6 Uriel Mendoza SR Arroyo Grande HS 38'03.00" 7 John MacK SR Atascadero High 38'00.00" 8 Jonathon Kisch JR Paso Robles HS 36'04.50" 8 Josh Osorio SR Atascadero High 36'04.50" 10 Liam Hoagland JR Paso Robles HS 36'02.50" 11 Steven Garcia SR Nipomo HS 36'00.50" 12 Alex Cenos SR Arroyo Grande HS 35'06.50" 12 Cameron Jones SR Morro Bay High Schoo 35'06.50" 14 Michael Kellerman SR Atascadero High 35'03.50" 15 Clark Cali JR Mission College Prep 35'02.00" 16 Jonathan Wells JR Nipomo HS 34'04.50" 17 Graham Giese SO Templeton Track & Fi 33'11.50" Carson Lightfoot SR Paso Robles HS NM Caiden Delgadillo SR Templeton Track & Fi NM
[Top of Page] [Event List]
Event 57 GIRLS Discus Throw |
NAME TEAM MARK 1 Alana Benson SO Arroyo Grande HS 93'08.00" 2 Angelica Gagliano FR Arroyo Grande HS 91'07.00" 3 Sabrina Degnan FR Atascadero High 87'09.00" 4 Sarah Stafford FR Atascadero High 77'05.00" 5 Maddie Pina SO Nipomo HS 77'04.00" 6 Maddison Dougherty FR Templeton Track & Fi 73'05.00" 7 Juliana Hutchinson San Luis Obispo High 72'05.00" 7 Ashley Lauinger FR Arroyo Grande HS 72'05.00" 9 Chloe Walter FR Paso Robles HS 71'00.00" 10 Kai Brown FR Nipomo HS 70'05.00" 11 Amelia Anderson San Luis Obispo High 68'07.00" 12 Emily Knupper SO Paso Robles HS 67'00.00" 13 Kathleen Schwind FR Arroyo Grande HS 66'05.00" 14 Laura Labreque SO Morro Bay High Schoo 63'03.00" 15 Emily Lovato San Luis Obispo High 60'06.50" 16 Tatiana Overturf SO Templeton Track & Fi 59'05.00" 17 Kailyn Pope FR Arroyo Grande HS 57'03.00" 18 Christine Kim San Luis Obispo High 55'08.00" 19 Dari Owens SO Morro Bay High Schoo 52'07.00" Sydney Eto SO Morro Bay High Schoo NM Jennie Li SO Morro Bay High Schoo NM Emily Vallejos SO Paso Robles HS NM Rachel Galinato SO Morro Bay High Schoo NM Olivia Talley FR Mission College Prep NM Samantha Schmidt FR Templeton Track & Fi NM Berkley Van Duzen SO Morro Bay High Schoo NM
[Top of Page] [Event List]
Event 58 BOYS Discus Throw |
NAME TEAM MARK 1 Jared Springer SO Nipomo HS 119'05.00" 2 Daniel Sistek SO Arroyo Grande HS 116'07.00" 3 Kellen McAllister SO Arroyo Grande HS 111'00.00" 4 Dorien Banks SO Paso Robles HS 110'02.00" 5 Brandon Mankins SO Arroyo Grande HS 107'06.00" 6 Josh McClenathan SO Paso Robles HS 105'10.00" 7 Zack Souphanthavong FR Nipomo HS 104'11.00" 8 Tony Toribio SO Atascadero High 102'00.50" 9 Gunnar Griffin FR Paso Robles HS 100'10.00" 10 Anthony Reyes FR Nipomo HS 99'00.00" 11 Dylan Smith FR San Luis Obispo High 96'06.50" 12 Adrian Astorga FR Morro Bay High Schoo 96'03.00" 13 Austin McIntyre SO Templeton Track & Fi 93'00.00" 14 Jack McGee SO Atascadero High 92'05.00" 15 Tyler West FR Atascadero High 90'10.00" 16 John Renner SO Nipomo HS 87'01.00" 17 Andrew Flynn FR Paso Robles HS 86'05.00" 18 Garret Lewis SO Atascadero High 83'03.50" 19 Christian Cooper FR Atascadero High 81'09.50" 20 Manuel Mendez FR Paso Robles HS 81'09.00" 21 Anothony Chausse FR Templeton Track & Fi 75'08.00" Anthony Ricker SO Arroyo Grande HS NM Devin Gilbert FR Nipomo HS NM Ethan Millhorn FR Nipomo HS NM Spencer Edwards FR Templeton Track & Fi NM Riley Sennes SO Mission College Prep NM Michael Velasquez FR Paso Robles HS NM Tommy Carr FR Atascadero High NM Issac William JR Morro Bay High Schoo NM
[Top of Page] [Event List]
Event 59 WOMENS Discus Throw |
NAME TEAM MARK 1 Madison Jacobs JR Arroyo Grande HS 138'05.00" 2 Bridget Devaney SR San Luis Obispo High 124'11.00" 3 Abby Will San Luis Obispo High 115'10.00" 4 Clare Cordoza SR Arroyo Grande HS 98'11.00" 5 Alyssa Price SR Templeton Track & Fi 98'09.00" 6 Katie Knupper SR Paso Robles HS 96'07.00" 7 Skyler McClain SR Atascadero High 92'07.00" 8 Sarah Freeman JR Arroyo Grande HS 88'02.00" 9 Olivia Musial JR Paso Robles HS 87'10.00" 10 Elle Franklin JR Morro Bay High Schoo 87'06.00" 11 Jessica Jacobsen SR Atascadero High 86'11.00" 11 Meagan Mensing SR Paso Robles HS 86'11.00" 13 Rachel Holroyd JR Atascadero High 86'07.50" 14 Mikayla Lowe SR Atascadero High 83'08.00" 15 Callie Norton JR Arroyo Grande HS 76'10.00" 16 Marina MacIas SR Nipomo HS 70'05.00" Samantha Simoninni SR Atascadero High NM Alyssa Nixon JR Atascadero High NM Jennifer Yuro JR Paso Robles HS NM Alima Valamat-Zade SR Templeton Track & Fi NM Brittany Yuro JR Paso Robles HS NM Kalyn Taborski SR Paso Robles HS NM Monica Lemus JR Nipomo HS NM India Hoffman San Luis Obispo High NM
[Top of Page] [Event List]
Event 60 MENS Discus Throw |
NAME TEAM MARK Roman Flores JR Nipomo HS Garrett Weinreich SR Arroyo Grande HS Brett Kimball SR Nipomo HS Emmanuel Jaimes JR Paso Robles HS Jacob Flores SR San Luis Obispo High Sam Rabellino SR Atascadero High Mitchell Carroll SR Paso Robles HS Rickey Vasquez San Luis Obispo High Colby Kerns JR Paso Robles HS Jason Costa SR Nipomo HS Greg Uzueta JR Nipomo HS Kevin Brown SR Arroyo Grande HS Ben Nagengast JR Paso Robles HS Russell Moran SR Nipomo HS Kevin Siegel SR Atascadero High David Katz SR Paso Robles HS Brandon Berguia SR Arroyo Grande HS Andrew Darosa JR Mission College Prep Brandon Perillo JR Morro Bay High Schoo Keinneth Tagalicud JR Morro Bay High Schoo Hunter Kenton JR Templeton Track & Fi Jacob Volpi JR Templeton Track & Fi Justin Aggson SR Templeton Track & Fi Shawn Rauch JR Atascadero High Adam Schwarm JR Atascadero High Andrew De La pena SR Atascadero High Patrick Corbo JR Nipomo HS Daniel Schuman JR Mission College Prep Andy Vasquez JR Atascadero High Cameron Jones SR Morro Bay High Schoo Josh Tallant JR Arroyo Grande HS Sean Bennett Coast Union Zach Mondo SR Paso Robles HS Colby Borello San Luis Obispo High Jason Klumpp SR Arroyo Grande HS David Paine SR Arroyo Grande HS
[Top of Page] [Event List]
Event 61 GIRLS Shot Put |
NAME TEAM MARK 1 Sarah Stafford FR Atascadero High 32'06.00" 2 Angelica Gagliano FR Arroyo Grande HS 31'07.00" 3 Miranda Barbour SO Templeton Track & Fi 30'07.00" 4 Alana Benson SO Arroyo Grande HS 29'10.00" 5 Sabrina Degnan FR Atascadero High 28'07.00" 6 Amelia Anderson San Luis Obispo High 28'05.00" 7 Maddie Pina SO Nipomo HS 28'01.00" 8 Kai Brown FR Nipomo HS 27'02.00" 9 Kathleen Schwind FR Arroyo Grande HS 26'04.00" 10 Kailyn Pope FR Arroyo Grande HS 25'05.00" 11 Emily Knupper SO Paso Robles HS 23'11.00" 12 Helaina Hurwitz SO Mission College Prep 23'09.00" 13 Juliana Hutchinson San Luis Obispo High 23'07.00" 14 Emily Lovato San Luis Obispo High 23'01.00" 15 Christine Kim San Luis Obispo High 22'00.00" 16 Ashley Lauinger FR Arroyo Grande HS 21'11.00" 17 Maddison Dougherty FR Templeton Track & Fi 21'04.00" 18 Dari Owens SO Morro Bay High Schoo 21'03.00" 19 Laura Labreque SO Morro Bay High Schoo 21'02.00" 20 Chloe Walter FR Paso Robles HS 20'08.00" Sarah Freeman JR Arroyo Grande HS NM Tatiana Overturf SO Templeton Track & Fi NM Samantha Schmidt FR Templeton Track & Fi NM Jennie Li SO Morro Bay High Schoo NM Berkley Van Duzen SO Morro Bay High Schoo NM Rachel Galinato SO Morro Bay High Schoo NM Sydney Eto SO Morro Bay High Schoo NM Emily Vallejos SO Paso Robles HS NM
[Top of Page] [Event List]
Event 62 BOYS Shot Put |
NAME TEAM MARK 1 Daniel Sistek SO Arroyo Grande HS 47'10.50" 2 Gunnar Griffin FR Paso Robles HS 43'04.00" 3 Garret Lewis SO Atascadero High 43'00.00" 4 Jared Springer SO Nipomo HS 42'02.00" 5 Jack McGee SO Atascadero High 41'00.00" 6 Brandon Mankins SO Arroyo Grande HS 40'11.00" 7 Nathaniel Harris SO Paso Robles HS 40'10.00" 8 Kellen McAllister SO Arroyo Grande HS 39'05.00" 9 Austin McIntyre SO Templeton Track & Fi 38'05.00" 10 Dorien Banks SO Paso Robles HS 38'03.00" 11 Josh McClenathan SO Paso Robles HS 37'04.00" 12 Spencer Edwards FR Templeton Track & Fi 37'03.00" 13 John Renner SO Nipomo HS 37'01.00" 14 Ethan Navongsy FR Nipomo HS 35'10.00" 15 Anthony Reyes FR Nipomo HS 35'07.50" 16 Michael Velasquez FR Paso Robles HS 33'11.50" 17 Tony Toribio SO Atascadero High 33'11.00" 18 Adrian Astorga FR Morro Bay High Schoo 33'10.00" 19 Manuel Mendez FR Paso Robles HS 32'10.50" 20 Tyler West FR Atascadero High 32'03.00" 21 Anothony Chausse FR Templeton Track & Fi 31'06.50" 22 Christian Cooper FR Atascadero High 31'03.00" Blake Melling FR Nipomo HS NM Issac William JR Morro Bay High Schoo NM Gabriel Nunez FR Nipomo HS NM Riley Sennes SO Mission College Prep NM Dylan Smith FR San Luis Obispo High NM Jack Kellerman FR Atascadero High NM Sam Swanson FR Nipomo HS NM Anthony Ricker SO Arroyo Grande HS NM
[Top of Page] [Event List]
Event 64 MENS Shot Put |
NAME TEAM MARK Colby Kerns JR Paso Robles HS Garrett Weinreich SR Arroyo Grande HS Mitchell Carroll SR Paso Robles HS Ben Nagengast JR Paso Robles HS Tyler Melendez SR Nipomo HS Emmanuel Jaimes JR Paso Robles HS David Katz SR Paso Robles HS Sam Rabellino SR Atascadero High Brandon Perillo JR Morro Bay High Schoo Russell Moran SR Nipomo HS Kevin Brown SR Arroyo Grande HS Jason Klumpp SR Arroyo Grande HS Brandon Berguia SR Arroyo Grande HS Andrew Darosa JR Mission College Prep Brett Kimball SR Nipomo HS Keinneth Tagalicud JR Morro Bay High Schoo Zach Mondo SR Paso Robles HS Dylan Dorado SR Nipomo HS Jacob Volpi JR Templeton Track & Fi Jacob Marangi JR Nipomo HS Gabriel Hernandez JR Atascadero High David Paine SR Arroyo Grande HS Rickey Vasquez San Luis Obispo High Austen Ratliff JR Atascadero High Hunter Kenton JR Templeton Track & Fi Colby Borello San Luis Obispo High Kevin Siegel SR Atascadero High Andrew De La pena SR Atascadero High Justin Aggson SR Templeton Track & Fi Adam Schwarm JR Atascadero High Jason Costa SR Nipomo HS Josh Tallant JR Arroyo Grande HS